Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
18:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Karlslunde IF (2)
Siff, Solrød
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Karlslunde IF
SB
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Karlslunde IF
Ørslev GIF (V)
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Karlslunde IF
Gørslev IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Karlslunde IF
Herlufsholm GF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Karlslunde IF
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Karlslunde IF
BSF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Karlslunde IF (2)
Reerslev IF (2)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Karlslunde IF
IF Frem Bjæverskov
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Karlslunde IF
VG Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Karlslunde IF
Mosede BK
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Karlslunde IF
Havdrup Fodbold
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Karlslunde IF
FC Ishøj
HHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Karlslunde IF (1)
Hvalsø IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Karlslunde IF
Kirke Hyllinge IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Karlslunde IF
B. 73, Slagelse
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Karlslunde IF
Sundby Bk.
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Karlslunde IF
Ishøj IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Karlslunde IF
Brønshøj
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Karlslunde IF
Brøndby Strand IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Karlslunde IF (2)
Solrød FC
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Karlslunde IF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Karlslunde IF
Taastrup FC
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Karlslunde IF
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
Karlslunde IF
Hillerød Fodbold
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Karlslunde IF
Møns FK
UHT
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Karlslunde IF
Vestegnen FK
HHT
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Karlslunde IF
Holbæk B&I
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Karlslunde IF
Taastrup FC
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Karlslunde IF (1)
Reerslev IF (1)
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Karlslunde IF (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Karlslunde IF
Haslev FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Karlslunde IF
Ølstykke FC
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Karlslunde IF
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|